Не перевелися в Україні козаки!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

В суботу, 11 жовтня, на стадіоні «Олімп» відбулися відкриті міські змагання з багатоборства «Козацькі розваги», присвячені Дню українського козацтва. Видовищні змагання цього року проходили у особистому заліку, у якому боролися спортсмени віком не молодше 18 років, що представляють колективи міських спортивних клубів, громадських організацій, військової частини А-0501.

За право зватися нащадками козаків змагалися: Дмитро Пашков, Олександр Шишигін, Максим Толмачов, Анатолій Хмельовий, Кирило Онищенко, Віталій Турчинов, Руслан Русанов, Максим Тищенко, Олексій Шестак, Олег Волоченков, Данило Кукин, Сергій Мелентьєв, Олександр Данилов, Вадим Лисяк.

Від імені міського голови Галини Мінаєвої її заступник Тетяна Вінник поздоровила мешканців міста з Днем українського козацтва та побажала бути гідними традицій честі та відваги, які багато віків тому започаткували в Україні козаки. З вітальним словом до учасників турніру та глядачів звернувся Народний депутат України Дмитро Шенцев, за підтримки якого проходили змагання. Дмитро Олексійович, який, як відомо, є колишнім спортсменом та послідовним прибічником здорового способу життя, побажав учасникам змагань чесної боротьби та перемоги сильнішим.

 

 

Головний суддя змагань – керівник фізкультурно-оздоровчого клубу «Надія» – Євгеній Гижицький та тренер цього ж клубу Олександр Іващенко протягом чотирьох годин прискіпливо вели рахунок результатів змагань.

Спортсмени змагались у вправах «Спритний господар» (перенесення мішків вагою 70 кг на відстань), «Колода» (підняття колоди на час), «Буксир» (переворот колеса Т-150 на час), «Метання гарматного ядра» (метання гирі вагою 24 кг), «Тягар» (перетягування машини вагою до 2000 кг за допомогою тросу на час), «Стрибунець» (стрибки в мішках на час), «Плетіння дівочої коси», «Гопак» (танцювання гопака на тривалість).

Переможці змагань за номінаціями отримали грамоти, медалі міського голови, цінні подарунки і навіть корисну сільгосппродукцію.

Перша трійка переможців в підсумку виглядає так:

1 місце – Максим Тищенко (представник в/ч А-0501);

2 місце – Дмитро Пашков (спортсмен клубу «Надія»),

3 місце – Вадим Лисяк (представник смт. Кочеток).

Вітаємо переможців!

Переможці в окремих вправах:

– «Спритний господар» – Кирило Онищенко (спортивний клуб «Скіф»);

– «Колода» – Максим Тищенко (в/ч А-0501), Дмитро Пашков (клуб «Надія»);

– «Буксир» – Кирило Онищенко (спортивний клуб «Скіф»);

– «Метання гарматного ядра» – Максим Тищенко (в/ч А-0501);

– «Тягар» – Максим Тищенко (в/ч А-0501);

– «Стрибунець» – Максим Тищенко (в/ч А-0501);

– «Плетіння дівочої коси» – Анатолій Хмельовий (спортивний клуб «Скіф»);

– «Гопак» – Кирило Онищенко (спортивний клуб «Скіф»); Дмитро Пашков (клуб «Надія»).