Визначено кращого працівника органів місцевого самоврядування Чугуєва

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього тижня було підбито підсумки міського конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»

У конкурсі брали участь Олена Кукса, начальник служби у справах дітей Чугуївської міської ради, Ганна Петрова, начальник служби благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради, Юлія Шаповалова, головний спеціаліст відділу культури і туризму Чугуївської міської ради, Вікторія Щербина, провідний спеціаліст сектору опрацювання та прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій УСЗН виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Відповідно до умов конкурсу кандидати пройшли тестування на знання законодавчих та нормативних актів, документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування; виконали завдання з виявлення рівня знань державної мови, професійних умінь.

За результатами проведення конкурсу його переможцем та Кращим працівником місцевого самоврядування визнана Олена Кукса, лауреатами конкурсу стали Ганна Петрова та Юлія Шаповалова. Наразі переможець міського конкурсу готується захищати честь Чугуєва у ІІ турі обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

Церемонія нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» відбудеться на урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.