Розвиваємо громадські ініціативи

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Громадські організації Чугуєва запрошуються до участі у всеукраїнських конкурсах та з відбору регіональних партнерів в рамках проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади».

Як розповіла в інтерв’ю кореспонденту «НЧ» начальник відділу економічного розвитку і залучення інвестицій міськвиконкому Тетяна Красільникова, у 2014 році мережа «Громадські ініціативи України» продовжує підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні, та запрошує до подачі заявок для участі у другому конкурсі «Краща громадська ініціатива України-2014». Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання. Всі отримані в рамках конкурсу описи кращих громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті мережі «Громадські ініціативи України».  Переможець у кожній з восьми номінацій отримає запрошення взяти участь у всеукраїнському форумі «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до мережі «Громадські ініціативи України».

Конкурс з відбору регіональних партнерів в рамках проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» проводиться в рамках реалізації проекту Фонду Східна Європа «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», спрямованого на запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, активізацію самоорганізації громадян.

Фонд Східна Європа планує надати переможцям конкурсу технічну та фінансову підтримку для старту проекту у своїх містах. До участі в конкурсі з відбору регіональних партнерів в рамках проекту «Відкрите місто» запрошуються громадські організації та асоціації, органи самоорганізації населення, благодійні фонди та фонди розвитку громад спільно з партнерськими органами місцевого самоврядування.

Про деталі та умови конкурсів можна дізнатися у відділі економічного розвитку і залучення інвестицій міськвиконкому.