На випадок теракту

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

27 червня у Чугуєві відбулися командно-штабні навчання, головною метою яких стало відпрацювання дій органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області, Чугуївського району, м. Чугуєва при проведенні евакуації населення в умовах загрози надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим викидом хлору на хімічно небезпечному об’єкті смт. Есхар.

Усім учасникам навчань була дана ввідна: в результаті захоплення терористами цистерни з рідким хлором на об’єкті – хлоропереливній станції комплексу водопідготовки «Донець» ВП КП «Харківводоканал» смт Есхар – виникла надзвичайна ситуація, яка загрожує життю та здоров’ю чугуївців.

Як повідомили нам у службі цивільного захисту та надзвичайних ситуацій міськвиконкому, в ході навчань були вдосконалені практичні навички Чугуївської районної та міської комісій з питань евакуації, організації оповіщення, взаємодії під час проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Перевірена готовність сил та засобів територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту щодо, розміщення евакуйованого населення. Перевірена робота органів управління щодо забезпечення евакуації (транспортне, медичне, матеріально-технічне забезпечення, зв’язок та оповіщення, охорона громадського порядку і безпека дорожнього руху, інформаційне забезпечення).

Під час підведення підсумків навчань начальник департаменту цивільного захисту Харківської державної адміністрації Володимир Фадєєв, а також спеціалісти обласних служб цивільного захисту відмітили високий рівень підготовки до навчань та теоретичні знання підпорядкованих міських служб, що стають у пригоді у разі виникнення вищезазначеної надзвичайної ситуації, а також висловили пропозиції щодо вдосконалення деяких питань.