Призовній кампанії – підвищену увагу

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Розширена службова нарада з питань забезпечення у місті Чугуєві якісного призову громадян на строкову військову службу у травні – липні 2014 року відбулася на минулому тижні в мерії під головуванням заступника міського голови Тетяни Вінник.

В її роботі взяли участь представники міськвиконкому, правоохоронних органів, закладів освіти та охорони здоров’я.

У вступному слові заступник міського голови поінформувала присутніх про підсумки аналогічної наради, яку провів в обласній державній адміністрації 22 травня віце-губернатор Харківщини Василь Хома. Зазначивши яку велику увагу приділяє керівництво області якісному проведенню призовної кампанії в цьому році, Тетяна Свиридівна зробила наголос на необхідності всім відповідним службам міста максимально сприяти її проведенню в Чугуєві. За її словами, план по призову мешканців нашого міста в минулому році був в цілому виконаний. Проте  в розшуку знаходилися десятки призовників з міста Чугуєва, які не прибули на призовну комісію.

Про вимоги правових та нормативних актів щодо забезпечення призову громадян на строкову військову службу у травні – липні 2014 року та заходи щодо забезпечення у місті Чугуєві якісного призову громадян на строкову військову службу у травні – липні 2014 року учасників наради проінформував військовий комісар Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату В’ячеслав Чехачов.

Значну увагу в ході наради було приділено обговоренню проблемних питань з додержання норм Конституції і законів України при проведенні заходів щодо забезпечення у місті Чугуєві якісного призову громадян на строкову військову службу у травні – липні 2014 року. Особливий акцент було зроблено на тому, що солдати-строковики з нашого міста не проходять службу в складі військових з’єднань, які беруть участь в антитерористичній операції  в Луганській та Донецькій областях.

Серед прийнятих під час наради рішень та доручень слід зазначити заходи щодо розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, та доручення профільним керівникам організувати проведення «Дня призовника», в ході якого відбудеться зустріч з батьками майбутніх солдатів та кандидатами на військову службу.