Воскресенье, сентября 19, 2021

багатьох районах області люди вже розпочали активну боротьбу із господарським сміттям та залишками рослинності. Така діяльність, яка найчастіше здійснюється випалюванням, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Тільки за вчорашній день (28 березня) чугуївські рятувальники ліквідували 7 таких пожеж. Загалом упродовж тижня вогнеборці Харківської області ліквідували 106 займань минулорічного сухостою на загальній площі майже 40 га
Тож, з огляду на настання пожежонебезпечного періоду рятувальники посилюють профілактичну роботу серед громадян щодо попередження виникнення пожеж на відкритих територіях та в екосистемах України.

ДСНС нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю!