Воскресенье, сентября 19, 2021

Мешканці міста, особливо старшого віку, періодично звертаються зі скаргами на нібито свавілля РЕМу в питанні нарахувань за електроенергію. Мовляв, цифри в платіжках взяті, що називається, «зі стелі» і при цьому завжди завищені в порівнянні з показаннями лічильника. У зв’язку з цим хочемо в черговий раз нагадати городянам про порядок зняття і передачі показань лічильників електроенергії в АТ «Харківобленерго»

На даний час контролери не знімають щомісяця показання лічильників, і їх треба передавати самостійно по телефону або через особистий кабінет. Якщо споживач не передасть сам показання за місяць і їх не зніме контролер, то йому розрахують за середнім споживанням на основі попередніх періодів.

Показання, які передані з 1-го по 4-е число, будуть зараховані як розрахункові за попередній місяць. Показання, передані в інший час, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії за середньодобовим споживанням і будуть враховані в наступному місяці.

Передати показання лічильників можна за телефонами колл-центру:

057-3424413 Укртелеком;

067-2340413 Київстар;

050-0540413 Водафон;

063-0540413 Лайфселл.

З порядком зняття і передачі показань лічильників електроенергії в АТ «Харківобленерго» можна ознайомитися за посиланням:

https://www.oblenergo.kharkov.ua/media_centre/news/poryadok-znyattya-ta-peredachi-danyh-pro-pokazy-lichylnykiv-elektrychnoyi-energiyi?fbclid=IwAR3U2qztv6d1qdyyUZXw_4QS0lMmqGP9hsurm3ZXXRzqBzDDi1uSS4Dc0co

У зв’язку з державною реформою ринку електроенергії, розрахунки за електроенергію, спожиту з 01.01.2019, ведуться в особистому кабінеті ПрАТ «Харківенергозбут», а показання лічильників передаються в особистому кабінеті АТ «Харківобленерго».

Створити особистий кабінет на сайті АТ «Харківобленерго» можна за посиланням:

https://pa.oblenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/site/login

Тут можна передати показання лічильника; скористатися сервісною послугою з приєднання до електричних мереж; замовити та отримати рахунки на інші платні послуги.

Створити особистий кабінет на сайті ПрАТ «Харківенергозбут» можна за посиланням:

https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/site/login

Тут можна подивитися історію показань і оплатити електроенергію; оперативно контролювати розрахунки (заборгованість /переплату, показання лічильника, пільги і субсидії); платити онлайн.

З’явився і ще один спосіб передачі показань. Новий сервіс «sms-показання» забезпечує простий і ефективний спосіб передачі показань приладу обліку. Ви можете в будь-який час доби передавати показання. Для цього потрібно надіслати SMS з номером особового рахунку і показаннями приладу обліку на короткий номер 4300 (вартість СМС за тарифом оператора). У повідомленні вказати два значення в форматі «Особовий рахунок» {пробіл} «Показання» (особовий рахунок – це дванадцятизначний код абонента, показання – це показання приладу обліку на дату відправки повідомлення). Якщо ви допустили помилку, система сповістить вас про це повідомленням.

Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради