Відкритий лист до роботодавців міста

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, а також фізичні особи-підприємці міста Чугуєва! Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет звертаються до вас з причини низького рівня оплати праці найманих працівників міста

В рейтингу розмірів середньо-місячної заробітної плати за січень-червень 2017 року Чугуїв посів 32 місце серед 34 районів та міст обласного значення Харківської області. Протягом першого півріччя поточного року найманим працівникам Харківської області в середньому нараховувалось 6087 грн на місяць, в той час як по м. Чугуєву цей показник склав лише 4609 грн, що 24% менше від середнього по області. Серед 7 міст обласного значення заробітну плату меншу, ніж в нашому місті, отримували тільки працівники м. Первомайський.

З одного боку, заробітна плата – це добробут і благополуччя найманих працівників та їх сімей на сьогоднішній день. Заробітна плата – це також майбутня забезпечена старість, розмір сум, нарахованих за час тимчасової непрацездатності, відпустки по вагітності та пологам, сума отриманого кредиту та інше.

З іншого боку, заробітна плата – це обов’язкові платежі, податки та збори, що сплачуються з неї, і частина яких залишається в бюджеті міста та спрямовується на ремонт тротуарів та доріг, капітальний ремонт дитячих садків та шкіл, облаштування дитячих майданчиків, надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які опинились в скрутному становищі, тощо. Також дуже важливими відрахуваннями з сьогоднішньої заробітної плати є суми, які спрямовуються на виплату пенсій.

Тому, шановні роботодавці, якщо всі ми прагнемо бачити наш Чугуїв сучасним, красивим, затишним містом, містом благополучних та щасливих людей, містом, яким можна пишатися не тільки його історією, знаменитими та талановитими земляками, а і його сьогоденням та майбутнім, закликаємо вас надати можливість працюючим пишатися і своєю заробітною платою.

Місцева влада на сьогоднішній день робить все можливе щодо залучення інвестицій в розвиток міста шляхом участі в різноманітних проектах, тому ми розраховуємо і на ваш внесок в його розвиток у вигляді достойної оплати праці найманих працівників. Пропонуємо підвищувати рейтинг рідного міста разом!