Обережно! Випалювання сухостою може призвести до біди

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Останнім часом на території Чугуєва встановилася суха погода, що сприяє виникненню масштабних пожеж

Масові лісові пожежі можуть виникати, зокрема, від необережного поводження з вогнем, під час очищення поверхні землі випалюванням сухої трави та з інших причин. Вогонь може викликати спалах будівель в населених пунктах, дерев’яних мостів, дерев’яних стовпів ліній електромереж та зв’язку та інше. У більшості випадків пожежі в лісових масивах та інших природних екосистемах виникають через необережність людей: непогашеного вогнища, кинутого недопалка тощо.

В суху пору року і в пожежонебезпечних місцях слід бути особливо обережним при поводженні з вогнем: очищати місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття; не розкладати вогнище поблизу низьких крон дерев, у хвойних молодняках, серед сухого очерету; не залишати вогнище без нагляду; не залишати місць відпочинку, не впевнившись, що вогнище потухло.

Чугуївський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до всіх громадян: дотримуйтеся елементарних вимог правил пожежної безпеки! Перебуваючи на природі, не залишайте багаття без нагляду, не йдіть із місць відпочинку, не переконавшись, що вогонь потух. Не кидайте недопалки! Пам’ятайте – не допустити пожежу значно легше, ніж загасити її.