Як повідомив заступник міського голови Костянтин Бармін, аварія сталася через обвалення труби. На місце прибули фахівці водоканалу, оцінили ступінь серйозності ситуації – і з урахуванням святкових днів було прийнято технологічне рішення: за допомогою наявного обладнання здійснювати перекачування з одного колодязя в інший – працюючий, тим самим забезпечивши належне тимчасове функціонування каналізаційної системи. На місці аварії постійно працювали і працюють чергові зміни.
– На цій ділянці розташований досить великий вузол інженерних мереж (4 кабелі спецзв'язку, високовольтні кабелі, теплові мережі), що ускладнює роботу, доводиться багато виконувати вручну. Але відрадно, що на нашому підприємстві «Чугуїввода» є мотонасос з достатньою потужністю, з його допомогою ми проводимо перекачування з колодязя в колодязь без попадання нечистот назовні і в зливову каналізацію. Визначено місце пошкодження труби, проводяться заходи з його локалізації. Буде встановлена спеціальна пневмогруша перед аварійною точкою для осушення місця проведення ремонтних робіт. Одночасно буде здійснюватися перекачування нечистот в працюючий колодязь, тобто каналізаційний колектор продовжить функціонувати, – говорить Костянтин Бармин. – Вік керамічної труби, через часткове руйнування якої трапилась аварія, приблизно 40 років, але в цілому, до нинішньої аварії, її технічний стан оцінювався як задовільний. У процесі розвитку інфраструктури міста поступово модернізуються і каналізаційні мережі, але їх зношеність, безумовно, регулярно підносить неприємні сюрпризи. Хочу від душі подякувати працівникам водоканалу, які і в будні, і в свята працюють задля благополуччя городян.
Подробнее: У центрі уваги – проблеми водопровідно-каналізаційного господарства Чугуєва
Будівництво амбулаторії йде вже не перший рік і загрожує перерости в довгобуд, незважаючи на те, що більша частина робіт вже завершена. А тим часом медичні працівники змушені приймати пацієнтів в будівлі старої амбулаторії, стан якої, м'яко кажучи, близький до аварійного.
В ході сьогоднішньої наради, в якій разом з керівниками міста і району взяли участь представники підрядної організації і селищний голова Кам’яної Яруги Ольга Михайлова, було обговорено низку юридичних аспектів будівництва з урахуванням того, що Кам'яна Яруга відтепер входитиме до складу Чугуївської міської громади. Також було визначено перелік робіт, які необхідно провести за рахунок чергового траншу, отриманого нещодавно з державного бюджету.
Зокрема, мова йде про капітальний ремонт дороги на вулиці Фортечний узвіз і каналізаційного колектора, що проходить уздовж Ростовської траси. На перший з цих об'єктів область виділила 7,1 млн грн, а на другий – 12,9 млн грн.
За підсумками побаченого в Чугуєві заступник губернатора зазначив, що вже в листопаді асигнування, що виділяються областю на ремонт колектора, можуть бути переглянуті і, що особливо приємно, в сторону збільшення.
Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 цього ж Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Згідно з ч.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. Згідно з рішенням Чугуївської міської ради від 22.05.2020 року виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Чугуїв, за результатами конкурсу, визначено КП «Чугуївський комунальний комплекс». Це підприємство уповноважене укладати з юридичними та фізичними особами на території м. Чугуїв договори на вивезення твердих побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами.
Подробнее: Укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов’язковим!
На даний час контролери не знімають щомісяця показання лічильників, і їх треба передавати самостійно по телефону або через особистий кабінет. Якщо споживач не передасть сам показання за місяць і їх не зніме контролер, то йому розрахують за середнім споживанням на основі попередніх періодів.
Показання, які передані з 1-го по 4-е число, будуть зараховані як розрахункові за попередній місяць. Показання, передані в інший час, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії за середньодобовим споживанням і будуть враховані в наступному місяці.
Передати показання лічильників можна за телефонами колл-центру:
057-3424413 Укртелеком;
067-2340413 Київстар;
050-0540413 Водафон;
063-0540413 Лайфселл.
Страница 1 из 16