Попрощалися з героєм

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

13 травня на плацу 92-ї окремої механізованої бригади у Башкирівці урочисто провели в останню земну путь мешканця Чугуєва, молодшого сержанта Олексія Пудова

28 квітня внаслідок мінометного обстрілу позицій українських військових у районі Світлодарської дуги воїн отримав дуже важкі поранення. Два тижні Олексій мужньо боровся за життя у госпіталі Дніпра. Але усі старання медиків не принесли бажаного результату – 11 травня наш земляк пішов у вічність…

Олексію Пудову було 32 роки. Він народився і жив у Чугуєві, закінчив школу № 6, займався спортом. У нього залишилися матір, сестра, цивільна дружина та маленька донька. Усі, хто знав бійця, – рідні, друзі, товариші по службі, командири – говорять про Олексія як про надзвичайно гарну людину. Він був щирим та відвертим, надійним та добрим, оптимістом та життєлюбом. Завжди гідно та з надзвичайною відповідальністю виконував бойові завдання, ніколи не ховався за спини інших, у повній мірі усвідомлював свою відповідальність за долю України, був справжнім патріотом рідної землі.

– Таких людей, як Олексій, сьогодні можна зустріти нечасто. Він являв собою приклад неймовірної громадянської свідомості, відповідальності, чесності та чуйності у стосунках з товаришами по службі, виявляв готовність прийти на допомогу кожному, ніколи не скаржився на труднощі. За той недовгий строк, що він служив у нашому підрозділі, встиг заробити повагу, авторитет та прихильність усіх, хто був поряд з ним, у тому числі і командирів. Запам’ятався душевною, світлою людиною, завжди з посмішкою на обличчі, – відзначає заступник командира 1-го механізованого батальйону з морально-психологічного забезпечення старший лейтенант Вадим Кригін.

Розділити біль втрати з рідними і близьким та виказати слова співчуття і підтримки прийшли десятки побратимів по зброї, керівництво міста, представники міського і обласного депутатських корпусів, ветерани АТО, громадськість.

В. ВЕРБИЦЬКА.