Консультують правозахисники

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Для підлітків, що перебувають на обліку у Чугуївському міжрайонному відділі Кримінально-виконавчої інспекції, 17 жовтня було організовано бінарний правоосвітній захід, який включав профілактичну роботу в галузі попередження ВІЛ/СНІД та надання безоплатних юридичних консультацій.

До Чугуївського МРВ КВІ завітала соціальний працівник Харківського міського благодійного фонду «Надія є» Оксана Коваленко, яка провела з юнаками та дівчатами зустріч на тему статевого виховання і профілактики ВІЛ/СНІД та інших інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Оксана Коваленко переконана, що лекційний формат не дуже добре засвоюється, тому з присутніми вона налагоджувала конкретний усний контакт, проводячи інтерактивну бесіду в форматі запитань-відповідей, надавала поради, щоб продемонструвати, що дорослі фахівці здатні почути підлітків та допомогти їм.

Одночасно проводився прийом з правових питань для громадян, які перебувають на обліку. Голова Чугуївської правозахисної групи адвокат Роман Лихачов надав безоплатні юридичні консультації 5 під-обліковим, які того дня потребували правової допомоги.

Подібні прийоми здійснюються правозахисниками щомісячно, в рамках реалізації Угоди про співпрацю між Чугуївським МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області та «Центром правової інформації та консультацій» ЧПГ.

Як підкреслив начальник Чугуївського МРВ КВІ підполковник внутрішньої служби Сергій Москаленко, поєднання двох правоосвітніх заходів в один бінарний, що проводять фахівці з запрошених неурядових громадських організацій, дозволяє надати більш широкий комплекс знань та необхідних навичок для підоблікових осіб, які їх потребують.