У співпраці з вуличними комітетами

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

29 січня у міськвиконкомі під очільництвом заступника міського голови І. І. Сєрікова відбулася нарада з головами вуличних комітетів, на якій було розглянуто важливі питання функціонування житлово-комунального господарства міста, у вирішенні яких мають змогу активно допомагати члени вуличних комітетів.

 

Так, при обговоренні питання щодо організації робіт по розчищенню охоронних зон ЛЕП начальник Чугуївського РЕМ А. В. Бороденко звернувся з проханням до голів вуличних комітетів, щоб мешканці в межах своїх домоволодінь зрізали гілки дерев, які звисають над електромережами, бо гілки обламуються, падають на лінії мереж, замикаючи їх, в результаті чого знеструмлюються вулиці. Працівники Чугуївського РЕМ в аварійному порядку відновлюють електропостачання на вулицях міста поза межами домоволодінь.

В ході обговорення другого питання, яке було винесене на порядок денний, головний інженер КП «Чугуївська саночистка» Д. В. Дроб звернув увагу на низький рівень укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів мешканцями приватного сектору міста. Незадовільною є оплата жителями міста розрахунків за вивіз сміття. Д. В. Дроб звернувся до голів вуличних комітетів з проханням сприяти вирішенню цих питань.

В своїх виступах голови вуличних комітетів С. А. Вепрецький, Н. В. Сухініна, Л. А. Кірєєва виказали своє невдоволення несвоєчасним вивезенням твердих побутових відходів, неякісним прибиранням та посипкою доріг, але зауважили, що всі вони згодні співпрацювати з комунальним підприємством «Чугуївська саночистка» заради покращення якості послуг, що надають комунальники. С. А. Вепрецький додав, що працівникам дільниці КП «Чугуївська саночистка» слід активніше працювати з боржниками, притягувати мешканців міста до відповідальності за порушення Правил благоустрою, невиконання умов договору на вивіз твердих побутових відходів, за несвоєчасну сплату послуг, а також за користування послугами з вивозу сміття без укладання відповідного договору на обслуговування, небажання укладати договори на вивіз сміття.

Підбив підсумки наради заступник міського голови І. І. Серіков, який наголосив на тому, що виконавчий комітет Чугуївської міської ради буде всіляко сприяти вирішенню питань, що було обговорено в ході засідання, та підкреслив, що механізм щодо надання якісного обслуговування споживачів буде надалі відпрацьовуватись.