На засіданні виконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Два планових і понад три десятки поточних питань було розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету Чугуївської міської ради, що відбулося 15 жовтня.

Взявши до відома інформацію начальника УСЗН Олени Куриленко про стан та рівень оплати праці на підприємствах міста, члени виконкому відмітили, що в місті проводиться системна робота щодо підвищення рівня оплати праці та погашення існуючої заборгованості з її виплати. Працює міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, на засідання якої запрошуються керівники підприємств міста, які мають борги із заробітної плати або допускають виплату заробітної плати нижче встановленого законодавством рівня. В цьому році проведено 9 засідань, 4 з яких за участі Харківського відділення Національної служби посередництва та примирення. Внаслідок проведеної роботи в січні-вересні 2013 року повністю погашено заборгованість на двох комунальних підприємствах.

За підсумками 8 місяців поточного року середньомісячний розмір заробітної плати штатного працівника міста становив 2184 грн, що майже вдвічі перевищує рівень мінімальної заробітної плати. Найнижчим є рівень заробітної плати на підприємствах торгівлі, найвищим – у будівництві.

З першого питання порядку денного виконком прийняв рішення, що передбачають суттєве покращення ситуації з оплатою праці в Чугуєві.

В якості планового було також розглянуто питання про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

У ході засідання члени виконкому прийняли рішення по відзначенню Почесними грамотами виконкому активістів міського ветеранського руху; затвердили протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах; розглянули ряд питань стосовно майнових та юридичних прав дітей. На виконкомі було прийнято рішення про створення архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Чугуївської міської ради.

Відповідно до ще одного рішення виконкому в центрі міста, а саме: по вулиці Жадановського від адмінбудівлі газового господарства до вулиці Харківської і парній стороні бульвару Комарова від будинку № 4 до будинку № 16, буде створено пішохідну зону; затверджено схему організації стоянки для легкових автомобілів вздовж житлового будинку по вул. Жадановського № 2, де передбачено місця для відвідувачів супермаркету «ДАРС» та таксистів. Наступним кроком упорядкування дорожнього руху в центрі міста стане розробка  схеми руху та встановлення відповідних дорожних знаків. Мета всіх цих заходів – розв’язати в комплексі питання наведення порядку в центрі міста.