На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Близько чотирьох десятків питань розглянули депутати міської ради на черговій ХLVІІІ сесії, що відбулася 27 вересня під головуванням секретаря міської ради Олени Хватинець.

Розпочався розгляд порядку денного сесійного засідання з внесення змін до бюджету міста на поточний рік та внесення доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів управліннями та відділами виконавчого комітету Чугуївської міської ради на 2013 рік. Значне місце було приділено обговоренню звіту про виконання «Програми економічного і соціального розвитку міста Чугуєва на 2013 рік» за І півріччя 2013 року – більшістю голосів документ було затверджено.

Також депутати внесли зміни до низки міських програм, зокрема, до Природоохоронної програми щодо покращення екологічного стану Чугуєва на 2013-2014 роки, Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Чугуєва на 2010-2014 роки, Програми щодо вшанування та відзначення знаменних дат, професійних свят та ювілярів міста на 2013 рік.

Більшість з розглянутих пунктів порядку денного, як і зазвичай, стосувались земельних питань мешканців Чугуєва. Під час обговорення проблем життєдіяльності міста в розділі «Різне» депутати мали можливість поставити керівникам підприємств житлово-комунальної галузі питання, що хвилюють їх виборців напередодні початку опалювального сезону.