На засіданні виконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговому засіданні виконкому Чугуївської міської ради, що відбулося 8 серпня під головуванням міського голови Галини Мінаєвої, було розглянуто три планових и кілька десятків поточних питань.

Про проведення розширених базарів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів у віддалених мікрорайонах міста членам виконкому доповіла начальник відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку Тетяна Білоус. З метою наповнення споживчого ринку якісними продовольчими та непродовольчими товарами, забезпечення стабільної цінової ситуації, враховуючи побажання мешканців Чугуєва, виконкомом було прийнято рішення організувати розширені базари з 15 серпня по 15 листопада в чотирьох мікрорайонах міста: вул. Горішного, вул. Дружби (біля магазину «ДАРС»), вул. Щорса, 5, вул. Осинівська (біля магазину). Директор МП «Мрія» отримав доручення контролювати рівень цін на розширених базарах і щомісячно інформувати виконком з цього питання.

Члени виконкому проаналізували інформацію про підсумки підготовки навчальних закладів Чугуєва до 2013/2014 навчального року, яку надала начальник відділу освіти Марина Проценко, і прийняли відповідні рішення. Акцент було зроблено на необхідності закінчення робіт з підготовки навчальних закладів до опалювального сезону, забезпеченні виконання заходів комплексної Програми розвитку освіти м. Чугуєва до 2016 року у частині енергозбереження у навчальних закладах, участі у розробці грантових проектів розвитку матеріально-технічної бази.

В якості поточних питань порядку денного на засіданні виконкому було затверджено Порядок вирішення, відповідно до законодавства України, питань щодо проведення в Чугуєві мітингів, зборів та інших заходів; порядок та умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування; розглянуто питання відкриття додаткових груп з короткотривалого перебування дітей п’ятирічного віку та внесено зміни у штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів. Члени виконкому розглянули низку питань щодо захисту прав дітей, а також стосовно використання комунального майна і його оренди.