На сесії міськради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Близько семи десятків питань розглянули депутати Чугуївської міської ради на своєму черговому ХLV сесійному засіданні, яке відбулося минулої п’ятниці.Як і зазвичай, розпочалась сесія з внесення поточних змін до міського бюджету, після чого депутати затвердили інформацію про виконання Угоди про передачу видатків районному бюджету з міського на  фінансування  Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М. І. Кононенка»  у І півріччі 2013 року. Логічним продовженням цього питання стало прийняття рішення про передачу видатків на виконання делегованих державних повноважень (надання медичних послуг мешканцям міста Чугуєва на 2014 рік) Чугуївському районному бюджету.

Приємним моментом сесійного засідання стало присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чугуєва» двом дуже шанованим мешканцям нашого міста, фронтовикам, вчителям з великої літери Василю Чугаю (посмертно) та Юлію Батюшкову;  відзнаку Чугуївської міської ради «За особистий внесок в розвиток міста» було присвоєно Заслуженому вчителю України О. Сєргєєву, голові громадської організації «Житлова рада» С. Лазуті, члену виконкому міської ради М. Кривенку. Декілька депутатів міської ради удостоїлися Почесної грамоти Чугуївської міської ради – відповідне рішення їх колеги прийняли більшістю голосів.

Значний блок прийнятих під час ХLV сесії рішень стосувався майнових питань громади. Зокрема, було внесено низку змін в персональний склад конкурсної комісії з відбору оцінювачів-експертів для проведення експертної грошової оцінки земель Чугуївської міської ради та конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності; затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади, які можуть надаватися у концесію в 2013 році; внесено зміни до нової редакції Порядку передачі в оренду майна, що є у власності територіальної громади м. Чугуєва.

Завершилось сесійне засідання розглядом майнових та земельних питань фізичних та юридичних осіб, а також питань, які депутати оприлюднили в розділі «Різне».