Запрошуємо до участі у акції «Наш вклад в розвиток міста»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Доброю традицією у Чугуєві стало проведення щорічної акції серед об’єднань громадян «Наш вклад в розвиток міста», до участі у якій залучаються міські осередки політичних партій та громадських організацій, фондів, рухів, об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, вуличних комітетів, релігійних громад та ініціативних груп громадян міста Чугуєва.

За підсумками акції у 2012 році три громадські організації міста –  громадська організація військового містечка Башкирівки «Житлова рада», Чугуївська місцева громадська організація «Чугуївський об’єднаний союз інвалідів Афганістану», Чугуївська міська громадська організація «Творче об’єднання художників та майстрів м. Чугуєва» – було визнано  її переможцями та напередодні Дня місцевого самоврядування нагороджено дипломами і грошовими преміями.

Акція «Наш вклад в розвиток міста», оголошена виконавчим комітетом Чугуївської міської ради, має своє продовження і в 2013 році. З положенням про порядок участі в цій акції можна ознайомитися на сайті Чугуївської міської ради, в організаційному відділі виконавчого комітету (кабінет №18) та у головного спеціаліста по зв’язках із політичними партіями та громадськими об’єднаннями виконавчого комітету (вул. К. Лібкнехта, 37, кабінет № 2).

Запрошуємо керівників міських осередків політичних партій та громадських організацій, фондів, рухів, об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, вуличних комітетів, релігійних громад та ініціативних груп громадян міста познайомитися з відповідним положенням та взяти в 2013 році активну участь в акції, яка спрямована на розвиток територіальної громади, покращення благоустрою Чугуєва та виховання поваги та любові до рідного міста.