Чугуїв –серед найактивніших учасників міжнародних проектів та грантів

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Під час інформаційного семінару про кращі практики місцевого самоврядування Харківщини, спілкуючись з представниками органів місцевого самоврядування Полтавської, Сумської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької областей, голова обласної ради Сергій Чернов повідомив, що ідея обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» надихнула деякі місцеві ради регіону на проведення власних конкурсів міні-проектів.

– …Спираючись на досвід участі в конкурсі «Разом у майбутнє», органи місцевого самоврядування області долучились до міжнародних проектів технічної допомоги. З кожним роком кількість таких органів самоврядування в області зростає, і лідерами є Харківській і Борівський райони, а також місто Чугуїв, – зазначив Сергій Чернов.

Чугуївський район та місто Чугуїв працють з проектом міжнародної технічної допомоги в рамках договору про співпрацю з м. Мюррхардт Федеративної Республіки Німеччина.

Крім того, на Харківщині щорічно проводиться регіональний конкурс соціально-гуманітарної спрямованості «Добрі справи». У 2013 році було подано 47 проектів-учасників від навчальних установ, закладів соціального захисту та громадських організацій.

Громади Харківщини також беруть участь і стають переможцями у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

– В цілому за останні два роки громади області взяли участь у понад 170 проектах, сума коштів яких наближається до 20 мільйонів гривень, – розповів колегам з інших регіонів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.