Оголошено міський конкурс відеороликів на тему «Сім’я»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Головна мета конкурсу – пропаганда сімейних цінностей, укріплення інституту сім’ї, підвищення престижу материнства та батьківства.

Засновниками та організаторами конкурса виступили відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Чугуївської міської ради та міський клуб молодої сім’ї «Радуга».

Умови проведення конкурсу:

У конкурсі беруть участь сім’ї, які мешкають у м. Чугуєві.

Для участі у конкурсі до 1 серпня 2013 року претенденти подають до відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Чугуївської міської ради заяву та відеоролик (сюжет про свою сім’ю: особливості взаємовідносин; сімейні цінності та традиції; про творчість, захоплення членів сім’ї або висвітлення інших аспектів сімейного життя).

Вимоги до відеоматеріалів: зйомка має бути зроблена на любительську або професійну цифрову відеокамеру в форматі MPEG-2, розмір кадру 1024 х 768; хронометраж ролика до 5 хвилин; на диску розміщується тільки один матеріал; сюжет повинен бути художньо оформленим, мати музичний супровід, назву відеоролику, яка ідентифікуватиме певну сім’ю.

На конкурс не приймаються ролики рекламного характеру, а також матеріали, які ображають гідність і почуття інших людей, не відповідають тематиці конкурсу.

Термін проведення: червень-серпень 2013 року.

Визначення та нагородження переможців:

Переможців конкурсу (І, ІІ, ІІІ місце) визначає журі.

Нагородження грамотами міського голови, цінними подарунками та презентація відеороликів переможців (за згодою авторів) відбудеться під час святкування 375-річчя м. Чугуєва.

За згодою авторів, показ відеороликів переможців буде здійснюватися на батьківських зборах в навчальних закладах міста, на засіданнях міського клубу молодої сім’ї «Радуга»; забезпечуватиметься їх розміщення на офіційному сайті Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету.

Інформацію про переможців буде розміщено в газеті «Новости Чугуева», на офіційному сайті Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету.

Адреса засновників та організаторів конкурсу: м. Чугуїв, вул. К. Лібкнехта, 35 А, каб. № 27, відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Чугуївської міської ради, тел.: 2-35-03.