Воскресенье, сентября 19, 2021

Сьогодні, 13 травня, міський голова Галина Мінаєва взяла участь у селекторній нараді Харківської обласної державної адміністрації, яка пройшла під головуванням заступника губернатора Романа Семенухи, за участі керівництва Харківського регіонального центру якості освіти. На нараду були запрошені голови територіальних громад, в яких розташовані пункти проведення ЗНО, для обговорення проблемних питань щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

Під час наради міський голова Галина Мінаєва повідомила, що округ ЗНО (м. Чугуїв) готовий до проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

визначено заклади освіти, на базі яких буде проведено ЗНО, та необхідну кількість аудиторій;
в пунктах ЗНО з англійської мови (ліцеї №5 та №8) є необхідна кількість комп’ютерної техніки, придбано 22 комплекти колонок для належного рівня озвучування, є резервні комплекти техніки;
складено списки осіб, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення ЗНО, проведено навчання персоналу та інструктаж;
до роботи в пунктах тестування залучено середній медичний персонал закладів освіти та КНП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
пункти ЗНО забезпечено пірометрами, облаштовано місця для обробки рук антисептиками (миючими, дезінфікуючими засобами, захисними щитками та халатами забезпечить Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації).
У 2021 році в м.Чугуєві відбудеться тестування з таких предметів: англійська мова, математика (завдання рівня стандарт), математика, українська мова, українська мова та література, історія України, біологія, географія.

Цьогоріч ЗНО складатимуть 205 учнів 11-х класів Чугуївської міської територіальної громади, у тому числі: м. Чугуїв – 179 учнів, с. Камяна Яруга – 6 учнів, с. Велика Бабка – 13 учнів, с. Зарожне – 7 учнів (в смт Кочеток випускного класу немає).

Буде забезпечено організоване підвезення учнів із населених пунктів Кам’яна Яруга, Зарожне, Велика Бабка до пунктів ЗНО у м. Чугуєві, а також усіх учасників тестування з хімії та фізики до м. Харкова.