Воскресенье, сентября 19, 2021

26 березня відбулося засідання сесії Чугуївської міської ради, під час якого затверджено звіт про виконання бюджету міста за 2020 рік та внесені зміни до бюджету Чугуївської міської територіальної громади на поточний рік

На 2021 рік в бюджеті міської територіальної громади затверджено значні зміни. Дохідна частина збільшена за рахунок міжбюджетних трансфертів (субвенцій) з обласного бюджету в обсязі 41,1 млн грн, у тому числі на фінансування капітального ремонту ділянки дороги на перехресті вул. Харківської з автошляхом М-03 Київ – Харків – Довжанський з автоматичним регулюванням дорожнього руху та реконструкцію пішохідного мосту на км 538 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків –Довжанський – 37,5 млн грн, на продовження будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Кам’яна Яруга – 2,9 млн грн, на фінансування потреб галузі освіти, на санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, також за рахунок з бюджетів Малинівської, Чкаловської та Новопокрівської територіальних громад – 1,1 млн грн на потреби галузі охорони здоров’я.

З бюджету Чугуївської громади для КНП «Чугуївська центральна лікарня імені М. І. Кононенка» в обсязі 3,8 млн грн, з них на оплату енергоносіїв – 2,3 млн грн, співфінансування проєкту з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги КНП «Чугуївська центральна лікарня» – 1,2 млн грн, на забезпечення лікарськими препаратами хворих на психічні розлади – 285,0 тис. грн.

По установах, переданих Чугуївською районною радою, засновниками яких стала Чугуївська міська рада: Чугуївський міський будинок культури, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Дитячо-юнацька спортивна школа, табір «Орлятко» – виділено кошти на забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, тощо – 5,6 млн грн.

Сфері житлово-комунального господарства виділено 8,3 млн грн для проведення капітального ремонту доріг та тротуарів, у тому числі внутрішньоквартальних, капітальний ремонт світлофорів, встановлених біля освітніх закладів, для розробки та реалізації проєктів з реконструкції ділянок водопровідної мережі виділено 970,0 тис. грн, для фінансування проєктів-переможців конкурсу «Громадські ініціативи» виділено 439,3 тис. грн.

Фінансове управління Чугуївської міської ради