Понедельник, апреля 19, 2021

Напередодні новорічних та різдвяних свят служба у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради звертається до батьків дітей та підприємців – власників розважальних клубів, кафе, торгових точок Чугуївської громади. Відповідно до законодавства України встановлено відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих на вулиці після 22.00. Заборонено продаж алкогольних та тютюнових виробів, в тому числі кальяну, неповнолітнім особам!

У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях, до яких відносяться парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо, після 22.00 батьки дітей будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП).

За продаж дітям алкоголю або тютюнових виробів підприємця очікує штраф та анулювання ліцензії. Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності відповідно ч.3 статті 156 КпАП (від 7 грудня 1984 року №8073-X, редакція від 16.05.2017 року), а саме: до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування застосовується штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні батьки та підприємці! Звертаємося до вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, контролювати години перебування вашої дитини на вулиці, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.