Понедельник, марта 08, 2021
Минулого року Центром надання адміністративних послуг Чугуївської міської ради було надано заявку до програми «U-LEAD з Європою», яка успішно пройшла конкурсний відбір та підтримана програмою. Вже підписано декларацію про співпрацю та технічне завдання. 17 січня під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету Людмили Макаренко відбулось засідання робочої групи з модернізації ЦНАП м.Чугуєва, в якому взяла участь регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою»
Сучасна децентралізаційна реформа системи адміністративних послуг все більше потребує розбудови існуючої мережі ЦНАП не лише для наближення послуг до пересічних громадян, а й для підвищення їх якості, поліпшення сервісу обслуговування. За програмою «U-LEAD з Європою» передбачено підтримку у створенні та модернізації ЦНАП.
Як розповідає начальник-адміністратор відділу надання адміністративних послуг Чугуївської міської ради Ірина Вишлова-Пилєва, Чугуївський ЦНАП завдяки участі у Програмі «U-LEAD з Європою» розраховує на оновлення комп’ютерної техніки, меблів, придбання електронної системи керування чергою. Передбачається інституційна підтримка (навчання, аудит основних нормативних локальних актів, на підставі яких працює Центр), збільшення території для роботи Центру, розширення переліку послуг шляхом опанування нових, збільшення штатної чисельності адміністраторів, а також отримання обладнання та меблів для 11 робочих місць, а також відповідних меблів та обладнання для організації та очікування прийому, у т.ч. електронна черга.
Наразі збільшено штатну чисельність відділу та ведуться ремонтні роботи, задля збільшення рівня доступності послуг. Інші заходи, передбачені технічним завданням, будуть виконані найближчим часом.