«Мій дім,мій двір, моя вулиця»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У Чугуєві стартував конкурс на кращий благоустрій будинків, дворів, вулиць

Метою проведення змагання є організація на добровільних засадах участі населення у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, створення сприятливих умов для відпочинку мешканців приватних будинків. Змагання серед вуличних комітетів міста Чугуєва «Мій дім, мій двір, моя вулиця» проводиться для покращення роботи членів вуличних комітетів по активізації руху за краще домогосподарство, вулицю зразкового порядку, місто високої культури і зразкового громадського порядку.

 

Переможець змагання буде визначений спеціально створеною комісією. Пропозиції на розгляд комісії вносяться за поданням як голів вуличних комітетів міста, так і депутатів міської ради, посадових осіб виконавчого комітету, представників громадськості у термін до 1 липня поточного року до організаційного відділу виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Переможці змагання «Мій дім, мій двір, моя вулиця» повинні відповідати наступним вимогам:

1. Є в наявності правові і інвентаризаційні документи на домоволодіння та земельну ділянку.

2. На будинку домоволодіння є номерний знак відповідно нумерації будинків вулиці, а у разі, якщо будинок знаходиться на перехресті вулиць, – назва вулиці.

3. Господарем домоволодіння підтримуються в належному стані фасадні частини будівель, огорож, малих форм та інших елементів благоустрою садиби.

4. Регулярно прибирається прилегла вулична та дворова територія (до середини проїжджої частини дороги та по периметру домоволодіння).

5. В зимовий період очищується пішохідна доріжка (в межах закріпленої території) від снігу та посипається піском.

6. Своєчасно укладається договір з КП «Чугуївська саночистка» на вивіз твердих побутових відходів.

7. Не проводяться будь-які будівельні роботи без дозволу відповідних організацій.

8. Виконуються вимоги представників вуличних комітетів по наведенню санітарного порядку.

9. Мешканці будинку дотримуються правил добросусідства.

При підведенні підсумків змагання за кращу вулицю враховується робота членів вуличного комітету з організації населення на виконання наступних завдань:

– наявність лауреатів проведеного змагання серед мешканців вулиць за будинок та двір зразкового порядку;

– рівень залучення на добровільних засадах мешканців на проведення робіт із благоустрою, озеленення; за зразкове утримання домоволодінь, громадських колодязів, обладнання дитячих та спортивних майданчиків;

– неухильне дотримання санітарних вимог за місцем проживання, своєчасне прибирання побутових відходів, будівельних матеріалів, палива, бур’яну з території своєї життєдіяльності;

– забезпечення 100% укладання мешканцями договорів на вивіз твердих побутових відходів, а відповідно – відсутність стихійних сміттєзвалищ;

– кількість здійснених заходів по вихованню у громадян високої свідомості, сумлінного виконання громадських обов’язків;

– організація допомоги людям похилого віку, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам;

– надання допомоги органам державного пожежного нагляду в проведенні профілактичних протипожежних заходів на території діяльності вуличного комітету;

– сприяння, відповідно до законодавства, правоохоронним органам в забезпеченні ними охорони громадського порядку.

Підсумки змагання оголошуються у День міста Чугуєва у міській газеті «Новости Чугуева» та на офіційному сайті Чугуївської міської ради.

Вуличні комітети, які посіли перше, друге і третє місця, будуть нагороджені Почесними грамотами Чугуївської міської ради, Подяками Чугуївського міського голови та цінними подарунками.

Запрошуємо до участі у змаганні усіх бажаючих!

За детальною інформацією звертатися до організаційного відділу виконавчого комітету Чугуївської міської ради ( кабінет №18 ) та за телефоном 2-69-66.