Понедельник, марта 08, 2021

Відбулися зміни у порядку зняття показників лічильників електроенергії.

Контролери попередили споживачів, що відтепер показники лічильників вони не будуть знімати щомісячно і їх треба передавати самостійно телефоном або через особистий кабінет. У абонвідділі Чугуївського РЕМу нам повідомили, що показники лічильників зніматися будуть, але, можливо, не щомісячно, а один раз на два місяці. Якщо споживач не передасть сам показники за місяць і їх не зніме контролер, то йому розрахують по середньому на основі попередніх періодів.

У зв’язку з новаціями закликаємо тримати на контролі питання розрахунків за спожиту електроенергію й слідкувати за тим, щоб показники ваших лічильників було зафіксовано правильно.

На сайті Харківобленерго знаходимо інформацію, що показники, які передані з 1-го по 4-е число, будуть зараховані як розрахункові за попередній місяць. Показники, передані в інший час, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії за середньодобовим споживанням та будуть враховані у наступному місяці.


Передати показання лічильників можна за телефонами кол-центру 0 800 500 413, 15-04.
Передати показники лічильників можна через Вайбер за номером 095-27-55-771 з указанням особового рахунку, адреси, ПІП та показань лічильника, можна з фотофіксацією.
Тел. абонвідділу Чугуївського РЕМ - 05746-2-24-28.
Також передати показання можна через особистий кабінет на сайті Харківобленерго.

Звертаємо особливу увагу!

У зв'язку з державною реформою ринку електроенергії розрахунки за електроенергію, спожиту з 01.01.2019, ведуться в особистому кабінеті ПрАТ "Харківенергозбут", а покази лічильників передаються в особистому кабінеті АТ "Харківобленерго".
Створити особистий кабінет на сайті АТ "Хаврківобленерго" можна за посиланням https://pa.oblenergo.kharkov.ua/fron…/…/index.php/site/login. Тут можна передати показання лічильника; скористатися сервісною послугою з приєднання до електричних мереж; замовити і отримати рахунки на інші платні послуги.
Створити особистий кабінет на сайті ПРаТ "Харківенергозбут" можна за посиланням
https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/…/…/index.php/uk/site/login. Тут можна подивитись історію показників та сплатити за електроенергію, оперативно контролювати розрахунки (заборгованість/переплату, показники лічильника, пільги та субсидії); швидко формувати квитанції для сплати за електроенергію; сплачувати онлайн.