Четверг, января 21, 2021

Близько шести десятків питань порядку денного розглянули депутати під час ХХХІ чергової сесії Чугуївської міської ради, яка відбулася минулої пятниці.

Серед іншого було затверджено Стратегію розвитку міста Чугуєва на 2018-2028 роки, визначено перелік проектів-переможців у міському конкурсі «Громадський бюджет» на 2018 рік та заслухано інформацію про виконання «Програми економічного і соціального розвитку міста Чугуєва на 2017 рік».

Низка розглянутих питань стосувалася внесення змін до діючих міських програм, таких як підтримки військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території Чугуєва, розвитку цивільного захисту міста на 2017-2019 роки та розвитку житлово-комунального господарства Чугуєва на 2015-2019 роки.

Особливу увагу депутати приділили питанням функціонування нової для міста сфери – медичної. Зокрема, були прийняті рішення про затвердження Міської цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018 рік, а також про використання коштів міжбюджетного трансферту на стаціонарне обслуговування, первинну медицину та надання медичних послуг містянам у 2017 році, січні 2018 року.

Завершилось сесійне засідання як і зазвичай – розглядом питань життєдіяльності міста, які депутати підняли в розділі «Різне».