Пятница, августа 07, 2020

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням міського голови Галини Мінаєвої, було заслухано та обговорено більше 20 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Підвищену увагу члени виконкому приділили питанню про стан та рівень оплати праці на підприємствах міста Чугуєва. На жаль, ситуація безрадісна. Наше місто посідає, м’яко кажучи, далеко не кращі позиції у рейтингу міст обласного значення Харківщини за рівнем заробітних плат. Середня зарплата по Чугуєву становить близько 4500 грн, по області – 6600 грн, по Україні – 7350 грн. Найнижчим є рівень зарплати у торгівлі – 2360 грн. Є у Чугуєві і підприємства-боржники: близько 2 млн грн заборваність по зарплаті на ЧАРЗ та 586 тис. грн – у Чугуївському РЕМ. Управлінням соцзахисту населення вживається ряд заходів з покращення ситуації, ведеться боротьба з підприємствами-мінімізаторами та тіньовою зайнятістю, ініціюються перевірки. У своєму рішенні члени виконкому наголосили на необхідності посилення роботи щодо підвищення рівня оплати праці, суворого дотримання усіх вимог трудового законодавства. Галина Мінаєва підкреслила особливу важливість цього питання у забезпеченні як добробуту мешканців Чугуєва, так і його більш високого рейтингового місця.

При обговоренні та прийнятті рішень з питання про роботу Туристично-інформаційного центру Чугуєва увага акцентувалася на активній популяризації туристичних маршрутів та об’єктів, які б приваблювали туристичні потоки та інвесторів у наше місто.

Під час засідання виконкому його члени винесли рішення з питань про проведення передсвяткових Новорічно-різдвяних базарів, про забезпечення доступу до публічної інформації у Чугуївській міській раді та її виконавчому комітеті у 2017 році, про стан соціально-економічного розвитку Чугуєва за 9 місяців 2017 року; погодили проект Програми сприяння створенню, підтримки та стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) до впровадження енергоефективних технологій в місті Чугуєві на 2018-2020 роки; дали згоду на внесення змін до штатного розпису загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів Чугуїв-ської міської ради Харківської області.

Як і завжди, низка рішень міськвиконкому стосувалася захисту прав неповнолітніх мешканців міста та майнових питань.