Пятница, августа 07, 2020

Рішення «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються Комунальним підприємством «Чугуїввода» було прийнято на позачерговому засідання міського виконавчого комітету 25 жовтня 2017 року.

Даючи згоду на зміну тарифу, члени міськвиконкому загострили увагу на продовженні вкрай необхідної роботи з залучення коштів з усіх можливих джерел фінансування на розвиток підприємства, у тому числі й грантових.

Детальна інформація про встановлення економічно обґрунтованого тарифу на водопостачання та водовідведення надавалася у минулому випуску газети.

 

ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25.10.2017     Чугуїв      № 251

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються Комунальним підприємством «Чугуїввода».

Керуючись п. 2 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» п. 2 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 № 869, розглянувши звернення директора Комунального підприємства «Чугуїввода» від 19.08.2017 № М17-487/02-02-41, враховуючи Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 307 «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення», у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, ціни на покупну воду та електроенергію, збільшення вартості реагентів, паливно-мастильних матеріалів, витрат на ремонт основних засобів, ставок податків та зборів, виконавчий комітет Чугуївської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити  Комунальному підприємству «Чугуїввода»

 

– тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у розмірі зі структурою (згідно з додатком 1):

– на централізоване водопостачання – 9,636 грн за 1 куб. м (з ПДВ),

– на централізоване водовідведення – 10,356 грн за 1 куб.м (з ПДВ),

 

– тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у розмірі зі структурою (згідно з додатком 2):

– на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,176 грн за 1 куб. м (з ПДВ),

– на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,932 грн за 1 куб.м (з ПДВ).

 

2. Тарифи, встановлені Комунальному підприємству «Чугуїввода» у п. 1 цього рішення, вводяться в дію з 01.12.2017.

3. Чугуївській радіокомпанії (ГНОЄВИЙ Р. А.) та службі комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради (ЛОГАЧОВ В. В.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цьо-го рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К. О.

 

З додатками можна ознайомитися на сайті: chuguev-rada.gov.ua.