У Чугуєві стартує проект «Новий відлік. Малі міста»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

До участі у ньому запрошуються усі, хто має бізнес-ідею та мріє її реалізувати

25 жовтня у мерії відбулася презентація проекту «Новий відлік. Малі міста», який реалізується Харківською обласною громадською організацією «Асоціація приватних роботодавців» за підтримки  Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Про можливості, які відкриваються при участі у проекті, розповів Олег Драгунов, керівник юридичного департаменту ХОГО «АПР».

– Цей Проект спрямований на підтримку, започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин, які проживають зараз у Балаклії, Чугуєві, Первомайському та Лозовій. Мета проекту: забезпечення можливості влаштування гідного життя, надання позитивного прикладу для інших вимушених переселенців та учасників АТО і членів їх родин, зниження напруженості на ринку праці Харківського регіону шляхом підвищення самозайнятості, створення нових робочих місць завдяки розвитку підприємництва, створення постійного діючого «Центру підтримки підприємницьких ініціатив» для бізнесу .

Учасники проекту матимуть можливість:

- прослухати повний бізнес-курс, отримати знання, які допоможуть в запуску свого бізнесу від ідеї до її реалізації;

- скористатися професійною допомогою в написанні бізнес-плану та юридичним супроводом;

- отримати можливість презентувати готовий бізнес-план потенційним інвесторам і знайти шляхи пільгового кредитування для розвитку власного бізнесу.

Завдяки участі у проекті, як зазначив Олег Драгунов, вже десятки людей змогли втілити у життя свої бізнес-ідеї та посісти гідне місце в суспільстві, забезпечити благополуччя своїх родин.

Наразі триває процес прийому заявок від громадян на участь у проекті. Після формування групи розпочнуться заняття, які будуть проходити у листопаді-грудні на базі Молодіжного хабу «CITY» (КЦ «Імідж», вул. Кожедуба, 24).

Усім, кого зацікавила дана інформація, за консультаціями можна звертатися до відділу споживчого ринку та розвитку підприємництва міськвиконкому, тел. 2-27-39.