Пятница, августа 07, 2020

Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету Людмили Макаренко, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Першим питанням, якому було приділено надзвичайну увагу (з огляду на масштабну пожежу по вул. Гагаріна, 30), став стан пожежної безпеки у Чугуєві. Члени виконкому зазначили, що, незважаючи на цілий комплекс проведених заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня пожежної безпеки у житловому секторі, на підприємствах та в установах міста, є ряд недоліків, які потребують негайного вирішення. Зокрема, відсутність у чугуївських рятівників пожежної драбини, що досягала б 9 поверху (і якої так конче не вистачало при гасінні пожежі на Гагаріна!). Керівникам закладів та організацій, профільним службам рекомендовано посилити роботу з пожежної безпеки, а питання придбання необхідної драбини (адже у Чугуєві велика кількість 9-поверхівок) взяти на контроль та надати відповідні пропозиції при формуванні бюджетів як міста, так і області на модернізацію матеріально-технічної бази Чугуївського відділу ДСНС.

За 9 місяців 2017 року виникло 66 пожеж (у минулому році – 30), на яких загинула 1 людина, 3 травмовано, 3 врятовано. У 49 випадках причиною пожеж було необережне поводження з вогнем, у 7 – коротке замикання електромережі.

Члени виконкому заслухали та обговорили питання про впровадження заходів з підвищення енергоефективності об’єктів інфраструктури Чугуєва, про стан розвитку споживчого ринку та підприємництва, про організацію діловодства та хід роботи з контрольними документами у Чугуївській міській раді та її виконавчому комітеті, про стан містобудівної діяльності на території населених пунктів Чугуївської міської ради.

Споживчий ринок Чугуєва налічує 229 торговельних об’єктів, з них: 25 – продовольчих магазинів, 110 – непродовольчих, 22 – змішаного типу, 49 – павільйонів, 16 – кіосків, 7 – супермаркетів. Мережа закладів сфери послуг налічує 105 об’єктів,ресторанного господарства – 55.

Гострим та болючим було обговорення таких злободенних питань порядку денного, як встановлення тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів та тарифу на послуги з централізованого опалення для населення, які надаються Комунальним підприємством «Чугуївтепло», та встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються Комунальним підприємством «Чугуїввода». Рішенням міськвиконкому було затверджено встановлення двоставкового тарифу на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення (порядок формування такого тарифу детально описано в № 41 «Новостей Чугуева»). А от питання про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення було відкладено для доопрацювання.

Члени виконкому прийняли ряд рішень щодо захисту прав неповнолітніх городян, затвердили склад деяких профільних комісій, внесли зміни до штатного розпису загальноосвітніх навчальних закладів.