На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На минулому тижні в четвер відбулася чергова XLI сесія Чугуївської міської ради поточного скликання, під час якої депутати розглянули близько чотирьох десятків питань.

Зокрема, більшістю голосів були прийняті рішення про виконання Програми економічного і соціального розвитку Чугуєва в 2012 році, хід виконання «Програми розвитку земельних відносин в Чугуєві на 2011-2015 роки» за 2012 рік, актуалізацію наявної містобудівної документації населених пунктів Чугуївської міської ради, затвердження нової редакції Положення про Територіальний центр соціального обслуговування, внесення змін до «Програми зайнятості населення м. Чугуєва на 2012-2013 роки», затвердження Реєстру комунального майна територіальної громади м. Чугуєва, що знаходиться на балансі або у користуванні підприємств, установ та організацій. Також депутати затвердили Положення про призначення та виплату стипендій Чугуївської міської ради обдарованим і талановитим учням, рішення щодо затвердження проекту «Реконструкція диспетчерського обладнання ліфтового господарства міста Чугуєва», змінили тип Чугуївської загальноосвітньої школи  І-ІІ ст. № 3 та перейменували даний навчальний заклад.

Як і зазвичай, більшість розглянутих пунктів порядку денного сесійного засідання стосувались земельних та майнових інтересів комунальних підприємств та мешканців міста – їх було затверджено переважною більшістю голосів.