На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

12 червня під очільництвом міського голови Галини Мінаєвої відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто більше 15 питань порядку денного щодо різних напрямків життєдіяльності міста.

У якості планових члени виконкому розглянули питання про стан проведення призову громадян на строкову військову службу на території міста Чугуєва у 2016 році; про забезпечення контролю за охороною пам’яток культурної спадщини, що розташовані на території м. Чугуєва; про результати реалізації проектів, програм розвитку міста Чугуєва; про фінансово-господарську діяльність Комунального підприємства «Чугуївська агенція комунальних ресурсів» за 2016 рік; про благоустрій та покращення стану навколишнього природного середовища території м. Чугуєва; про створення та діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Чугуєва.

Слід зазначити, що, незважаючи на завжди напружену ситуацію з призовом на строкову службу, за звітний період місту вдалося виконати план з призову. Також було відзначено змістовну роботу в місті з військово-патріотичного виховання та формування свідомого ставлення молоді до захисту Батьківщини. З кращого боку було відзначено і роботу з реалізації проектів, програм розвитку міста, завдяки якій у Чугуєві поліпшено умови проживання людей та перебування школярів та вихованців у навчальних закладах. Є лідером Чугуїв в області й зі створення ОСББ (42% від загальної кількості будинків охоплені цією формою утримання житла). Багато зауважень прозвучало при обговоренні питання щодо благоустрою та покращення стану навколишнього природного середовища території міста.

З усіх питань були прийняті рішення, спрямовані на покращення вказаних напрямків роботи.

Серед поточних питань було прийнято рішення про встановлення розміру плати за установку приладів обліку води, що буде використовуватись мешканцями багатоповерхових житлових будинків м. Чугуєва, в яких створені ОСББ, для поливу прибудинкових територій.  Низка прийнятих рішень стосувалась питань захисту прав неповнолітніх чугуївців, майнових інтересів фізичних та юридичних осіб.