МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

НАКАЗ

військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату

20.12.2016   м. Чугуїв № 199

Про приписку громадян України 2000 року народження до призовної дільниці

Відповідно до вимог ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 352 від 21.03.2002 року:

1. З 23 січня по 31 березня 2017 року оголошується приписка до призовної дільниці Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Харківської області громадян 2000 року народження.

2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Чугуївського району та м. Чугуєва, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 2-а у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 15 лютого 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.