Минулоріч міськвиконком розглянув 1953 звернення від чугуївців

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

 

Найчастіше люди звертаються до влади з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та охорони здоров’я

Невід’ємною і важливою складовою роботи органів місцевого самоврядування є робота зі зверненнями громадян. Мешканці міста звертаються до муніципалітету, особисто міського голови та інших посадових осіб з питаннями, що їх турбують, з проханнями надати ту чи іншу допомогу, для розв’язання життєвих проблем тощо. Разом з начальником відділу по роботі зі зверненнями громадян та кадрової роботи  міськвиконкому Наталією Анцибор ми аналізували характер звернень та рівень їх задоволеннями відповідними службами у 2012 році.

За звітний період до виконавчого комітету надійшло 1953 звернення, що на 16% більше,  ніж в 2011 році (1631). З усіх звернень в 2012 році 117 надійшли поштою, 1836 надані заявниками на особистому прийомі. Через органи влади вищого рівня надійшло  52 звернення; 153 звернення були колективними. Усього в листах порушено 2042 питання, що на 11% більше, ніж в 2011 році (1824).

За видами звернень домінують заяви та клопотання щодо вирішення певних питань (99,6%), скарги складають 0,4%. Слід відмітити, що у 2012 році до виконавчого комітету не надійшло жодної  пропозиції.

Більше половини (55,4%) порушених у зверненнях питань вирішено позитивно, по 38,4% надано роз’яснення щодо можливих  шляхів вирішення питань, по 1,5% відмовлено з об’єктивних причин, 0,2% звернень відправлено за належністю, 5% листів чекають остаточної відповіді.

Основними питаннями, які турбували городян протягом минулого року, були питання земельних відносин (451 звернення),  праці і заробітної плати (28 звернень), охорони здоров’я (329 звернень), житлові питання  (301 звернення), надання житлово-комунальних послуг (299 звернень), екології (49 звернень), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (51 звернення), транспорту та зв’язку (31 звернення), соціального захисту (197 звернень). Протягом минулого року виникали питання ремонту міських дошкільних навчальних закладів, які вирішено позитивно, та питання встановлення дитячих майданчиків у дворах багатоповерхових будинків та у мікрорайонах приватної забудови. У 2012 році встановлено 3 дитячих майданчика на території міста та декілька відремонтовано і доповнено новими елементами та конструкціями. Також надходили звернення щодо питань приватного будівництва, яке активізувалося в місті, стихійної торгівлі  та відлову бродячих собак.

З метою покращення якості надання послуг населенню виконком продовжує проводити активну роботу безпосередньо серед населення, з головами вуличних комітетів, з громадськими організаціями, що допомагає  вирішувати питання на стадії їх виникнення та попереджає надходження звернень до виконкому.

В 2012 році проведено 12  запланованих  виїзних прийомів міського голови та заступників міського голови у мікрорайонах,  на підприємствах та в установах міста. Питання, які було поставлено на прийомах та потребували додаткового розгляду, взято на контроль, виконано або вивчено та за результатами їх розгляду надано письмові відповіді заявникам.

З липня 2012 року у службі швидкого реагування міськвиконкому функціонує «Телефон довіри», яким скористався 21 громадянин: мешканці міста звертались з питань відновлення освітлення на вулицях міста, вивозу сміття, ремонту водорозбірної колонки, ремонту доріг, відлову безпритульних собак, обладнання світлофорів, теплопостачання. 11 звернень вирішено позитивно, по 10 зверненням надані вичерпні роз’яснення.

В 2012 році проведено 5 ліній прямого телефонного зв’язку міського голови з мешканцями міста із загальних питань життєдіяльності міста та 7 ліній прямого телефонного зв’язку заступників міського голови, секретаря міської ради з мешканцями міста, в ході яких було обговорено питання роботи житлово-комунального господарства міста, соціального захисту населення, пенсійної реформи, навчання і  виховання дітей, питання трудового законодавства, захисту прав споживачів.

Значна увага у виконавчому комітеті приділяється особистому прийому громадян, який проводиться керівництвом виконавчого комітету та керівниками підприємств та установ міста відповідно до затверджених графіків. Проводиться попередній запис громадян на прийом до міського голови особисто, через уповноважену особу або по телефону, що дає змогу всебічно та якісно готувати питання для розгляду на особистому прийомі та заощаджувати час відвідувачів. Не відмовляють у прийомі і громадянам, які звертаються безпосередньо у прийомний день.

У міськвиконкомі проводяться Дні контролю за результатами розгляду звернень громадян у міського голови за участю виконавців, голів вуличних комітетів. Щотижнево міському голові надаються статистичні дані про кількість звернень, які надійшли  на розгляд у кожний структурний підрозділ  виконкому. До посадових осіб, які допускають порушення в даній роботі, вживаються заходи дисциплінарного впливу.

Підвищення рівня організаційної роботи із зверненнями громадян, посилення виконавської дисципліни та забезпечення системної роботи із зверненнями громадян, як пріоритетного напрямку діяльності виконкому,  і надалі буде на особливому контролі у виконавчому комітеті Чугуївської міської ради.