НАКАЗ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ЧУГУЇВСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО

РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

18.03.2013                         № 26

м. Чугуїв

Про призов громадян на строкову військову службу

Відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352, Указу Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році» від 9 листопада 2012 року № 635/2012:

1. З 1 квітня по 31 травня 2013 року буде проведено призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Чугуївського ОРВК для призову на строкову

військову службу підлягають всі громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Усі призовники, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Чугуїв, вул. К. Лібкнехта,

2-а у зазначений час з документами, які вказані в особистих повістках. Громадяни, яким повістка військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії за якихось обставин не надійшла, зобов’язані з’явитись до призовної дільниці районного військового комісаріату в десятиденний строк з дня початку весняного призову, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не знаходяться на території Чугуївського і Печенізького районів та м. Чугуєва, зобов’язані повернутись до місця постійного проживання і з’явитись у Чугуївський об’єднаний районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повістками до

військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. Керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, зобов’язані забезпечити явку призовників на призовну дільницю.

В. В. ЧЕХАЧОВ, військовий комісар Чугуївського ОРВК підполковник.