Місто Чугуїв стало лідером зі створення ОСББ у регіоні

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Протягом 2015 року тут зареєстрували 11 нових об’єднань співвласників житла. Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

«На даний момент загальна кількість ОСББ в Чугуєві – 37. Цей показник – найбільший серед міст обласного значення, – підкреслив Євгеній Шахненко. – Можна вважати, що підвищенню темпів роботи зі створення ОСББ сприяла участь ОСББ Чугуїва в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У рамках зазначеного проекту у 2015 році було реалізовано низку енергоефективних заходів у чотирьох житлових будинках ОСББ міста на загальну суму 2,2 млн грн, з яких 50% – кошти Євросоюзу та ПРООН, 45% – кошти місцевого бюджету, 5% – власні кошти ОСББ».

В рамках третьої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в житлових будинках Чугуєва проведено капітальний ремонт м’якої покрівлі; капітальний ремонт в під’їздах з використанням енергозберігаючих технологій (заміна вікон та дверей); капітальний ремонт покрівлі із застосуванням полівінілхлоридних мембран та утеплення фасаду.

http://kharkivoda.gov.ua