Бюджет міста-2016 затверджено!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чергова ІІ сесія Чугуївської міської ради VІІ скликання відбулася минулої п’ятниці 25 грудня за участі представників громадськості, ЗМІ та органів місцевого самоврядування

На початку сесійного засідання, яке фактично було першим робочим в нинішньому скликанні, головуюча – мер міста Галина Мінаєва — як і зазвичай висловила подяку депутатам міської та обласної рад, а також членам виконкому, які в міжсесійний період надавали допомогу у вирішенні проблемних питань розвитку міста, а також сприяли проведенню в Чугуєві культурних та освітніх заходів.

Щодо безпосередньо робочої частини сесійного засідання, то слід відзначити, що новообрані депутати, не зважаючи на досить незначний досвід роботи більшості з них, попрацювали досить плідно: протягом півтори години було розглянуто понад семи десятків пунктів порядку денного.

Зокрема, депутати затвердили Регламент Чугуївської міської ради VІІ скликання, Положення про постійні комісії міської ради та своїх помічників-консультантів, а також цілу низку інших питань організаційного плану.

Левову частину своєї уваги народні обранці присвятили затвердженню міських програм, в тому числі соціальної та житлово-комунальної спрямованості.

В підсумку більшістю голосів основний фінансовий документ міста було прийнято (зауважимо, що відбулося це лише через декілька годин після прийняття Верховною

Радою державного бюджету).

І все ж головним питанням ІІ сесії стало затвердження бюджету міста на наступний рік. Напередодні відбулися засідання всіх постійних комісій ради, під час яких депутати жваво обговорювали параметри бюджету, висловлювали свої зауваження та пропозиції, знайомились з аргументацією профільних спеціалістів мерії та комунальних установ.

Підводячи підсумки сесійного засідання, міський голова Галина Мінаєва висловила сподівання, що і в наступному році міська рада, не зважаючи на різноманіття представлених в ній політичних сил, продовжить працювати злагоджено та конструктивно, керуючись виключно інтересами мешканців міста.