Знайомтесь: ваш інспектор поліції

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У разі порушення громадського порядку та скоєння злочину, сімейно-побутових конфліктів, інспектор надасть правову консультацію та розгляне звернення з інших питань, віднесених до компетенції поліції.

У разі виникнення надзвичайних подій та скоєння злочинів у відношенні вас та ваших родичів, пропонуємо негайно звертатися до інспектора поліції або до інших співробітників поліції, які знаходяться поблизу вас, а також до чергової частини Чугуївського ВП зручним для вас засобом, у будь-який час протягом доби, тижня, місяця.

Місце прийому населення: м. Чугуїв, вул. Гвардійська, б. 31.

Дні та години прийому населення:

Вівторок: 09:00 – 11:00

Четвер: 18:00 – 21:00

Суббота:  11:00 – 13:00

 

Старший лейтенант поліції Кабанець Євгеній Володимирович

Обслуговує території: Клугино-Башкирівка: вул. Горішного, вул. Чугуївська, вулиця та провулок Башкирівський, вул. Соснова, вул. Борова, вул.Зінченко, вул. Лісова, вул. Пісчана, вулиця та провулок Задонецкі; м-н Зачуговка: вул. Кочетокська, вул. Ростовська,  вул. Н. Зачуговка, вул. Басейна, вулиця та провулок Миру, вулиця та провулок Свердлова, вул. Куйбишева, вулиця та площа Червона, вул. Дарвіна, вул. Достоєвського, вул. Радянська, вул. Донецька, вул. К. Маркса, вул. Енгельса, вул. Мухіна, вулиця, провулок та тупик Кірова, вул. Кононенка, вул. О. Кошевого, вул. Балакірева, вул. Пархоменка, вул. Гайдара, вул. Коржавіна.

Тел.: 066-29-69-348.

Старший лейтенант поліції Дягілєв Руслан Валерійович

Обслуговує території: Успенка, Карбишева, Гвардійська: вул. Харківська від вул. К. Лібкнехта до вул. Пирогова, вул. Гвардійська парна сторона від вулиці К. Лібкнехта до вул. Пролетарської, непарна сторона від початку до вул. Пролетарської, бульвар Комарова від вул. К. Лібкнехта до закінчення, провулок Відомчий, вул. Леонова (крім будинку № 2), вул. Пролетарська непарна сторона, вулиця та провулок Правди, вулиця та провулок Гагаріна, вул. Литвинова від початку до вул. Пролетарської, вулиця та провулок Литвинова, вул. Манежна, вул. Карбишева, вул. Горького, вул. Річна, вул. Купальний спуск, вул. К. Лібкнехта: непарна сторона від вул. Харківської до кінця, парна сторона від вул. Гвардійської до закінчення, вул. Орджонікідзе.

Тел.: 063-37-80-804.

Капітан поліції Чепец Юрій Сергійович

Обслуговує території: Авіатор: (всі ДОСи, вул. Харківська від початку до поста ДАІ, вулиця та провулки 1, 2, 3, 4, 5 Кременецькі, вул. Лугова);  Преображенка (вул. Жовтневої Революції, вул. Садова, вул. Чапаєва, вул. Колгоспна, вул. Зозулі, вул. Терешкової, площа Жовтня, вул. Степова, вул. З. Долина парна сторона)

Тел.: 066-50-41-456.

 

Лейтенант поліції Крижановський Володимир Миколайович

Обслуговує території: 30-те містечко: вул. Харківська парна сторона від перехрестя вулиць Харківської та вул. Жовтневої Революції до будинка № 130, вул. Зелена Долина непарна сторона, вулиця та провулок Якіра, вул. Перемоги, вул. К. Лібкнехта від початку до перехрестя з вулицею Харківською, вулиця та площа Руднєва, вулиця та провулок Крупської, вул. Шевченка, вул. Щорса від початку до будинку № 33 та № 38, вулиця та провулок Короленка, вул. Леонова, будинок № 2, вул. Кожедуба, 26.

Тел.: 066-163-73-08.

 

Капітан поліції Михайличенко Євгеній Миколайович

Обслуговує території: «Центр» (вул. Харківська непарна сторона від перехрестя вулиць Харківської та Жовтневої Революції до вул. К. Лібкнехта, вул. К. Лібкнехта непарна сторона від вул. Харківської до вул. Гвардійської, бульвар Комарова від початку до вул. К. Лібкнехта, вул. Жадановського, вул. Р. Люксембург, вул. Кожедуба (крім будинку номер 26), вул. Тельмана, вул.Гвардійська парна сторона від міської площи до вул. К. Лібкнехта, вул. Каляєва, пров. Гоголя (Гвардійський),  СП Чугуївський ринок, торговельний майданчик МП «Мрія».

 

Старший лейтенант поліції Письменний Олександр Володимирович

Обслуговує території: Дружба: вул. Харківська парна сторона від будинку 132 до закінчення, вул. Будьоного, вул. Котовського, вулиця та провулок Чайковського, вулиця та площа Матросова, вул. Робоча, вулиця та провулок Ватутіна, провулок Привокзальний, вулиця та провулок Комсомольський, вул. Ломоносова, вулиця та провулок Мічуріна, вул. Південна, вул. Східна, вул. Північна, вул. Дружби, вул. Зміївська, вул. Есхарівська, вул. Богдана Хмельницького, вул. Шорса, 35, 40 до закінчення, новобудови по вул. Мічуріна, вул. Абрикосова, вул. Будівельників), село Соцзмагання (Василів хутір).

 

Капітан поліції Чигрінов Олександр Юрійович

Обслуговує території: Осинівка: вул. Пролетарська парна сторона  від вул. Пирогова до закінчення, вул. Харківська непарна сторона від вул. Пирогова до закінчення, вул. Чехова, вул. Зелена, вул. 1-Травня, вулиця та провулок імені Пушкіна, вул. Кравцова, вулиця та провулок Рєпіна, вулиця та провулок Підгорний, вул. Демьяна Бєдного, вул. Чернишевського, вул.  Літвінова від вул.Пролетарської до закінчення, вул. Червоноармійська, площа Набережна, вулиця та провулок Осинівський, вул. Крилова, вул. Некрасова, вул. Пирогова, вул. Островського, вул. Маяковського, вул. Шолохова, вул. Халтуріна, вул.Воровського, вулиця та провулок Петровського, вул. Чкалова, вулиця та провулок Добролюбова, вул. Індустріальна, вул. Заводська, вул. Спортивна, вул. Соколова, вул. Постишева, вулиця та провулок Фрунзе, вул. Ворошилова.