Відзнаки – захисникам Вітчизни

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулого тижня в чугуївській мерії відбулася святкова церемонія вручення медалей захисникам Вітчизни, що мешкають в нашому славному своєю історією місті.

В актовій залі міськвиконкому разом зібралися представники одразу декількох поколінь захисників Вітчизни, що гідно виконали свій обов’язок перед державою в різні роки її історії. Це сивочолі ветерани Великої Вітчизняної війни, що самовіддано захищали свою країну від німецько-фашистських загарбників, та мужні чоловіки, які проходили військову службу на території Афганістану.

Захисників Вітчизни щиро привітала з Днем Незалежності України міський голова Галина Мінаєва. Вона побажала присутнім на церемонії ветеранам миру, добробуту, злагоди та щасливого буття. Галина Миколаївна виконала почесну місію – вручила ветеранам відзнаки Президента України. Медалями «70 років визволення України від німецько-фашистських загарбників» були нагороджені ветерани Великої Вітчизняної війни Василь Митрофанович Гопанков, Юрій Андрійович Квасніков, Олексій Іванович Корнієнко, Олександр Олександрович Куценко, Олександр Михайлович Міхєєв, Яков Артемович Сердюков, Михайло Якович Соколов, Іван Тимофі-йович Спіцин. Медалями «25 років виведення військ з Афганістану» були відзначені наші земляки, що за покликом рідної держави гідно виконали свій військовий обов’язок на території Афганістану.

Музичним вітанням присутнім на церемонії захисникам Вітчизни стали виступи талановитих юних чугуївських вокалістів.