РІШЕННЯ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.07.2015    Чугуїв     № 209

Про впорядкування роботи об’єктів торгівлі військового містечка № 1 по вул. Горішного в с. Клугино-Башкирівка в м. Чугуєві.

Керуючись п. 6 ст. 59, п.п. 4 пункту «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (делеговані повноваження), ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», Правилами роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затвердженими Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 № 219, Постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», розглянувши пропозиції комісії, створеної розпорядженням міського голови  від 07.07.2015 № 211 «Про створення комісії для розгляду колективного звернення мешканців вул. Горішного», враховуючи звернення мешканців вій-ськового містечка № 1 по вул. Горішного с. Клугино-Башкирівка в м. Чугуєві, з метою впорядкування роботи об’єктів торгівлі, забезпечення громадського порядку  та недопущення скоєння правопорушень та злочинів, виконавчий комітет Чугуївської міської ради

ИРІШИВ:

1. Встановити режим роботи об’єктів торгівлі, незалежно від форми власності, чи їх відділів,  в яких здійснюється торгівля алкогольними напоями у вій-ськовому містечку № 1 по вул. Горішного в с. Клугино-Башкирівка в м. Чугуєві  в межах часу  з 08.00 до 20.00 години.

2. Власникам торговельних павільйонів, магазинів тощо припинити здійснення незаконної торговельної діяльності з продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, наркотичних засобів та в тижневий строк з дня оприлюднення

цього рішення в засобах масової інформацїї демонтувати тимчасові споруди, встановлені з порушенням чинного законодавства.

3. Відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку, відділу містобудування та архітектури попередити осіб, які здійснюють незаконну торговельну діяльність, про примусовий демонтаж тимчасових споруд у встановленому законом порядку у разі невиконання вимог п. 2 цього рішення.

4. Рекомендувати начальнику КЕВ м. Харкова звернутися до суду з позовами про знесення самовільно встановлених торговельних павільйонів.

5. Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у військовому містечку № 1 по вул. Горішного в с. Клугино-Башкирівка в м. Чугуєві та мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами чинного законодавства, заборонити продаж у стаціонарних об’єктах та тимчасових спорудах алкогольних, слабоалкогольних напоїв військово-службовцям під час виконання ними своїх службових обов’язків.

6. Зобов’язати власників торговельних об’єктів:

6.1 оперативно та невідкладно повідомляти правоохоронні органи про порушення громадського порядку в закладах відвідувачами.

7. Начальнику Чугуївського РВ (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) ГУМВС України в Харківській області ПАРФЬОНОВУ О. В., начальнику Харківського зонального відділу військової служби правопорядку ЛЕОНЧЕНКУ О. В. та командирам військових частин організувати спільне цілодобове патрулювання по вул. Горішного в с. Клугино-Башкирівка в м. Чугуєві.

8. Начальнику Чугуївського РВ (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) ГУМВС України в Харківській області ПАРФЬОНОВУ О. В. посилити роботу дільничного інспектора даного мікрорайону.

9. Рекомендувати начальнику Харківського зонального відділу військової служби правопорядку ЛЕОНЧЕНКУ О. В.:

9.1 організувати чергування інспектора військової інспекції безпеки дорожнього руху в вій-ськовому містечку № 1 по вул. Горішного в с. Клугино-Башкирівка в м. Чугуєві.

10. Командирам військових частин гарнізону:

10.1 здійснювати повне використання дисциплінарної влади для наведення порядку, запобігання порушенням військової дисципліни;

10.2 проводити профілактичну роботу з особовим складом військових частин, які дислокуються в мікрорайонах міста щодо недопущення появи в громадських містах у нетверезому стані;

10.3 не допускати несанкціонований виїзд транспорту за межі військових частин та пересування містом;

10.4 заборонити стоянку вій-ськового транспорту у невстановлених місцях, з метою недопущення травмування мешканців міста та псування громадського майна і обладнання міста;

10.5 посилити контроль за використанням та зберіганням зброї з метою недопущення випадків торгівлі.

11. Рекомендувати в.о. начальника Чугуївської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області ДОВЖИЧУ В. Ф.:

11.1 вживати заходів у встановленому законом порядку щодо дотримання підприємцями, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, чинного законодавства з питань ліцензування зазначеної діяльності;

11.2 вживати заходів реагування до правопорушників в межах наданих повноважень.

12. Комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови від 07.07.2015 № 211 «Про створення комісії для розгляду колективного звернення мешканців вул. Горішного», щотижнево здійснювати контрольні обстеження роботи об’єктів торгівлі.

13. Директору Чугуївської радіокомпанії ГНОЄВОМУ Р. А., начальнику служби комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем ЛОГАЧОВУ В. В. оприлюднити це рішення.

14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради РЕЗЧЕНКА Є. О.