Р I Ш Е Н Н Я

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LXXІIІ CECIЯ VI СКЛИКАННЯ

Р I Ш Е Н Н Я

26.06.2015 Чугуїв № 3270-VI

Про впорядкування видачі суб’єктами місцевого самоврядування м. Чугуєва довідок та побутових характеристик громадянам за місцем їх проживання.

Заслухавши інформацію керуючого справами виконавчого комітету МАКАРЕНКО Л.П. про впорядкування видачі суб’єктами місцевого самоврядування м. Чугуєва довідок та побутових характеристик громадянам за місцем їх проживання, керуючись ст. 25, пп. 20 п. 1, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 2 та ст. 15 Закону України «Про органи самоорганізації населення», п. 4 ст. 37 Статуту територіальної громади міста Чугуєва, з метою впорядкування і спрощення процедури їх надання, Чугуївська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про впорядкування видачі суб’єктами місцевого самоврядування м. Чугуєва довідок та побутових характеристик  громадянам за місцем їх проживання (додаток 1).

2. Затвердити перелік довідок та побутових характеристик громадянам за місцем їх проживання, які надаються органами місцевого самоврядування м. Чугуєва (додаток 2), форми довідок відповідно до переліку (додаток 3), форму журналу видачі документів відповідним вуличним комітетом, старшим багатоповерхового будинку, головою ОСББ (додаток № 4).

3. Керуючому справами виконавчого комітету, відділу роботи зі зверненнями громадян управління обслуговування замовників та персоналу апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради, відділу внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради здійснювати постійний контроль за своєчасністю надання  послуги органами самоорганізації населення щодо видачі довідок та побутових характеристик громадянам за місцем їх проживання, передбаченої делегованими їм повноваженнями.

4. Протягом 10 днів з дня прийняття даного рішення: директору Чугуївської радіокомпанії (ГНОЄВИЙ Р.А.) оприлюднити рішення у газеті «Новости Чугуева»; начальнику служби комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради (ЛОГАЧОВ В. В.) розмістити рішення та матеріали до нього на офіційному сайті міста Чугуєва.

5. Рішення VІІІ сесії Чугуївської міської ради VІ скликання від 25.03.2011 № 271-VІ «Про затвердження Положення про видачу довідок і засвідчення характеристик структурними підрозділами виконавчого комітету Чугуївської міської ради та органами самоорганізації населення», рішення ХVIII сесії Чугуївської міської ради VІ скликання від 25.11.2011 № 739-VІ «Про внесення змін до рішення VІІІ сесії Чугуївської міської ради VІ скликання від 25.03.2011 № 271-VІ «Про затвердження Положення про видачу довідок і засвідчення характеристик структурними підрозділами виконавчого комітету Чугуївської міської ради та органами самоорганізації населення» та рішення ХLIII сесії Чугуївської міської ради VІ скликання від 31.05.2013 № 1836-VІ «Про внесення змін до рішення VІІІ сесії Чугуївської міської ради VІ скликання від 25.03.2011 № 271-VІ «Про затвердження Положення про видачу довідок і засвідчення характеристик структурними підрозділами виконавчого комітету Чугуївської міської ради та органами самоорганізації населення» вважати такими, що втратили чинність.

6. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету МАКАРЕНКО Л.П.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії: з правових питань, правопорядку, інформаційної та регуляторної політики         (БУЛГАКОВА О.В.), з питань місцевого самоврядування та депутатської діяльності (БЄЛЄВЦЕВ В.І.)

З додатками до рішення можна ознайомитися на сайті: chuguev-rada.gov.ua.