ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

10.07.2015      Чугуїв           № 204

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Чугуєва.

Керуючись ст. 17, п.п. 2 п. «а» ст. 28, п.п. 1 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (власні повноваження), керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», постановами Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», від 17.07.2014 № 269 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», враховуючи протокол засідання круглого столу від 11.06.2015 року, на підставі листа від 06.05.2015 № 333 комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства м. Чугуєва, з метою підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, належної експлуатації житлового фонду та приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих витрат,  виконавчий комітет Чугуївської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Чугуєва, які надаються комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством м. Чугуєва (додаток 1).

2. Встановити перелік, періодичність та строки  надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (додаток 2).

3. Рішення набирає чинності через 15 днів з моменту оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Чугуївській радіокомпанії (ГНОЄВИЙ Р.А.) та службі комп'ютерного забезпечення та інформаційних систем апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради (ЛОГАЧОВ В.В.) оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

5. Рішення виконавчого комітету Чугуївської міської ради від 13.02.2009 № 115 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чугуївської міської ради від 17.12.2008  № 697 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в житловому фонді комунальної власності м. Чугуєва» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАРМІНА К.О.

М. А. НИКИТЧЕНКО, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.