Створено консультативно-дорадчу Раду

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На минулому тижні відбулося перше установче засідання консультативно-дорадчої Ради з питань місцевого самоврядування при міському голові на 2013-2015 роки.

Мета роботи новоствореного органу, до якого увійшли представники громадських організацій міста, — сприяння розвитку і зміцненню місцевого самоврядування, соціально-економічному розвитку міста, поглиблення взаємодії та співпраці з територіальною громадою, забезпечення обміну досвідом з іншими органами місцевого самоврядування, в тому числі  зарубіжних країн, сприяння законодавчому забезпеченню діяльності депутатів міської ради, посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету, державної політики щодо розвитку та  підвищення рівня життя територіальної громади.

Звернувшись до членів консультативно-дорадчої  Ради з привітальною промовою, міський голова Галина Мінаєва окреслила коло завдань, що стоять перед ними, зокрема аналіз практики органів місцевого самоврядування щодо розроблення, затвердження і виконання місцевих бюджетів, взаємодія з політичними партіями, громадськими і профспілковими організаціями в  питаннях захисту прав та інтересів територіальної громади, участь у розгляді проектів програм та концепцій з питань розвитку місцевого самоврядування та інші.

Урочистим моментом засідання стало вручення членам новоствореного  консультативно-дорадчого органу посвідчень радника міського голови. Залишається додати, що усі вони будуть працювати на громадських засадах, тобто на безоплатній основі.