На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Понад п’ять десятків питань розглянули депутати під час чергової LХХІІ сесії Чугуївської міської ради VІ скликання, що відбулася 29 травня.

Розпочалося сесійне засідання з оприлюднення інформації про те, що фракція Комуністичної партії України в міській раді віднині буде працювати під назвою «За народовладдя».

Що стосується безпосередньо порядку денного, то серед прийнятих рішень слід відзначити затвердження звітів першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за 2014 рік, начальника фінансового управління про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року, затвердження програми «План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Чугуєва до 2020 року» в рамках виконання проекту Європейської комісії «Угода мерів – Схід». Також позитивно депутати розглянули питання  про використання коштів міжбюджетного трансферту на стаціонарне обслуговування, первинну медицину та надання медичних послуг мешканцям міста Чугуєва в І кварталі 2015 року, про безкоштовне харчування учнів та вихованців навчальних закладів Чугуєва, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на території України, та інші. Ціла низка розглянутих питань стосувалась раціонального використання комунального майна та земельних ресурсів громади. Завершився розгляд основних питань затвердженням рішень, що стосуються майнових та земельних інтересів юридичних та фізичних осіб.