На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, що відбулося 10 квітня під головуванням першого заступника міського голови Михайла Никитченка, було розглянуто актуальні питання щодо певних аспектів організації роботи навчальних закладів міста, фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та низку питань стосовно захисту прав неповнолітніх.

Заслухавши та взявши до уваги інформацію начальника міського відділу освіти Марини Проценко про підготовку навчальних закладів до 2015-2016 навчального року та про переведення дошкільних навчальних закладів на оздоровчий період, члени виконкому прийняли ряд рішень з якісної підготовки шкіл та дитячих садків до нового навчального року, ефективної організації навчально-виховного процесу, а також збільшили вартість харчування в дошкільних закладах на 10% на літній оздоровчий період. Крім того, Марина Володимирівна акцентувала увагу на підвищенні ролі проектної діяльності з залучення коштів інвесторів на потреби освітянської сфери, на стані забезпечення учнів підручниками, на плані ремонтних робіт у закладах освіти.

Стан залучення мешканців міста до занять фізичною культурою та спортом проаналізувала начальник відділу у справах фізичної культури та спорту Світлана Лиманська. Відзначивши і оцінивши значні досягнення у розвитку спорту у місті, члени виконкому рекомендували вжити заходів з подальшої реалізації положень програми «Спорт для всіх» у 2015 році та затвердити відповідний кошторис.

Керівники КП «Чугуївтепло» та КЖРЕП Володимир Головакін і Олександр Стогодюк підбили підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств за 2014 рік, зазначивши найпроблемніші та найболючіші моменти у своїй роботі. Члени виконкому, виносячи рішення з даних питань, рекомендували керівникам вжити комплекс заходів з метою забезпечення фінансової стабільності підприємств, зниження собівартості послуг та збільшення прибутковості; підвищити результативність претензійно-позовної роботи з боржниками.

Члени виконавчого комітету також дали згоду на виконання рішень житлової комісії щодо майнових прав громадян та прийняли ряд рішень з захисту інтересів неповнолітніх городян.