Представлено нового голову Чугуївської РДА

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

17 березня заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко представив активу Чугуївщини нового голову РДА – Євгена Королюка. На зустрічі були присутні міський голова Галина Мінаєва, представники органів місцевого самоврядування, силових структур, керівники установ та організацій.

Заступник губернатора зачитав розпорядження Президента України про призначення головою Чугуївської РДА Євгена Королюка і дав йому коротку характеристику, назвавши досвідченим господарником та державним службовцем.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив на тому, що новий керівник району разом зі своєю командою має одразу визначити пріоритети своєї діяльності, виходячи з принципів патріотизму та консолідації громади заради подальшого розвитку.

Євген Королюк у своїй промові подякував Президенту України та керівництву облдержадміністрації за високу довіру і запевнив, що він докладе максимум зусиль, аби Чугуївщина зберегла свої позиції лідера в області.

Своїм головним завданням Євген Королюк вважає необхідність повернути довіру людей до влади. З цією метою він гарантує відкритість діяльності райдержадміністрації та служб району.

Довідка

Євген Королюк народився в Харкові 30 січня 1969 року. Закінчив Харківське вище військове авіаційне інженерне Червонопрапорне училище та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. З 1992 по 1996 рр. – комерційний директор ТОВ «Санро». Працював заступником директора з питань юридичних досліджень АТ «Юрконсалтінг» та заступником голови Харківської РДА. З 2004 року – директор ТОВ «Ренесанс». Потім деякий час працював директором ПП «Науково-виробнича компанія «Технологія». У 2009 р. призначений заступником директора ДП Міністерства оборони України «Благодатне». З вересня 2014-го – заступник начальника, начальник Обласного управління «Харківекоресурси» ДП «Укрекоресурси».