НАКАЗ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

ЧУГУЇВСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО

КОМІСАРІАТУ

20.01. 2015         м. Чугуїв          № 7

ІІро часткову мобілізацію

Згідно з Указом Президента України від 14.01.2015 № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», затвердженим Законом України 15.01.2015 № 113-VIII, з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1, 17, 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, Президентом України оголошено часткову мобілізацію.

НАКАЗУЮ:

1. Всім військовозобов’язаним, які мешкають на території м. Чугуєва, Чугуївського та Печенізького районів Харківської області, при отриманні повістки військового комісара, з’явитися до Чугуївського ОРВК. У випадку неотримання повістки з будь-якої причини строк явки до Чугуївського ОРВК – 5 днів з дня оголошення часткової мобілізації. При собі мати військовий квиток, паспорт, посвідчення водія, медичну картку амбулаторного хворого.

2. Військовозобов’язаним, які не мають на руках мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку війсь-кового комісаріату, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу війсь-кового комісара.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, забезпечити явку працюючих військовозобов’язаних в строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в повістках. За працівниками, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігати місця роботи, посади і середній заробіток.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, забезпечити доставку справної автотранспортної техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах. Громадянам – власникам засобів транспорту – доставити техніку в строки на пункти збору за вказівкою військового комісару.

5. Громадяни, які не з’явились при мобілізації у вказані строки до Чугуївсь-кого ОРВК (пункти збору, військові частини), керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісара або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно з Законом України.

6. Наказ оголосити і довести до всіх підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

В. ГОРШКОВ,

ТВО військового комісара

Чугуївського ОРВК.