На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чергова ХХХІХ сесія Чугуївської міської ради VІ скликання відбулася минулого понеділка під головуванням міського голови Галини Мінаєвої.

 

Розпочалося сесійне засідання, під час якого було заплановано до розгляду півтора десятка питань, з сумної події – за пропозицією міського голови усі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять депутата міської ради Клавдії Іванівни Лєщенко, яка пішла з життя після важкої тривалої хвороби.

Під час робочої частини сесії депутати внесли низку змін в міський бюджет на 2013 рік, звільнили комплекс водопідготовки «Донець» КП «Харківводоканал» від сплати земельного податку, заслухали інформацію про хід виконання декількох міських програм, а також затвердили перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чугуєва, які підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом або на аукціоні у 2013 році. Ще одним своїм рішенням депутати створили нову комунальну установу – «Чугуївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».