На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чотири планові і більше тридцяти поточних питань було розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету Чугуївської міської ради, що відбулося 16 липня під головуванням міського голови Галини Мінаєвої.

Члени виконкому затвердили списки дітей шкільного віку та дітей, яким до 1 вересня 2014 року виповниться 5 років. Вони складаються щорічно для раціонального формування мережі навчальних закладів. Як доповіла начальник відділу освіти Марина Проценко, в місті проживають 3233 дитини шкільного віку, що підлягають навчанню, що майже на сто більше, ніж в минулому році; 387 дітей почнуть навчання в 1 класі. В наступному навчальному році в школах міста планується відкрити 14 перших класів, 8 – з російською мовою навчання, 6 – з українською.

Про стан роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах виконавчого комітету Чугуївської міської ради за підсумками першого півріччя 2014 року на засіданні виконкому доповіла начальник управління – начальник служби персоналу управління обслуговування замовників та персоналу апарату виконкому Наталія Анцибор. За шість місяців поточного року поступило 327 звернень, що менше, ніж у минулому році. Більшість з них стосуються сфери ЖКГ і надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків.

У якості планових було розглянуто також питання стану розвитку сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та порядок обліку, зберігання документів, справ та інших носіїв інформації, які містять службову інформацію.

На виконкомі було розглянуто низку питань щодо дотримання майнових і юридичних прав дітей, комунальної власності, оренди комунального майна тощо. Члени виконкому затвердили також зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту та вартості безоплатного капітального ремонту квартири інваліда Великої Вітчизняної війни I групи.